producent ogrodzeń z gabionu producent ogrodzeń z gabionu
PALIWO DO DOMU VARMO

Posiadamy w sprzedazy paliwo ekologiczne VARMO

Jako przedsiębiorstwo stawiamy na wiele dróg rozwoju. Dzięki nam możecie nie tylko sprawić sobie efektowne i efektywne obwarowanie Waszego świata rodzinnego, ale także zaopatrzyć się w ekologiczne paliwo Varmo! To nowoczesne rozwiązanie dla Waszego domu sprawi, że połączycie skuteczność opałową z ekologią. Mówiąc wprost - w domu będzie ciepło, a ceną za ten komfort nie będzie nieprzyjemny zapach i osad wokół podwórka.

Dlaczego warto postawić na Varmo? To pelet węglowy, który jest absolutnie przyjazny środowisku. Pozwala on na obniżenie emisji szkodliwych substancji o ponad 90%! Mimo swoich walorów dla ekologii Varmo dysponuje wysoką kalorycznością, bowiem wartość opałowa wynosi 27 MJ/kg (w wersji Premium). Proponowany przez nas pelet węglowy charakteryzuje się też dokładnie określoną i kontrolowaną frakcją (średnica ok. 16 mm).

Jakie jeszcze plusy ma Varmo? Przede wszystkim jest to paliwo węglowe, którego wilgotność jest stała. Nie otrzymacie „wody” w tej czy innej formie, która ulotni się w rezultacie spalania. Płacicie za paliwo i otrzymujecie... paliwo! Cały produkt jest wysuszany przez zapakowaniem, a zatem w trakcie użytkowania nie czeka Was przykra niespodzianka. Ponadto proponowany przez nas pelet węglowy Varmo jest zapakowany w specjalną folię stretch-hood, która chroni przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych.

© ogrodzeniazgabionu.pl